Zapojte sa do čistenia ulíc občanmi Žiliny

V rámci festivalu mestoINAK sme pre vás pripravili akciu Vyčistime si našu ulicu, ktorá je určená pre všetkých občanov Žiliny, ktorým nie je ľahostajný stav životného prostredia. V sobotu, 23.4.2016 vás pozývame stretnúť sa so svojimi priateľmi, známymi a susedmi na vašej ulici, kde si môžete spraviť poriadok, vyzbierať odpadky, opraviť pokazené veci a pod. Taktiež je to skvelá príležitosť bližšie sa spoznať, porozprávať, možno zahrať na gitare. Jednoducho si to užiť.

Pre túto akciu hľadáme koordinátorov čistenia na jednotlivých uliciach. To sú ľudia, ktorí budú aktívne oslovovať svojich priateľov, známych, susedov a ľudí bývajúcich na tej istej ulici, aby sa k nim pridali. Ak sa chcete prihlásiť ako koordinátor čistenia, budeme veľmi radi.

Prihlásiť sa môžete tu:
http://goo.gl/JOsC5h

My vás podporíme zaradením na mapu koordinátorov, aby sa k vám mohli jednoduchšie pridať ďalší, aj neznámi ľudia. Tiež vám doručíme balíček s ochrannými rukavicami a vreciami na odpad pre všetkých zúčastnených. Pozrite si fotky z minulého roka, kedy sa k čisteniu Žiliny odhodlalo približne 100 dobrovoľníkov.

Ak vo svojom okolí nepoznáte aktívnych ľudí, stále sa jedným z nich môžete stať vy! Alebo sa pridajte a na našej mape si vyhľadajte, ktorá ulica  v Žiline už má svojho koordinátora.

žiadne komentáre

Nie sú žiadne komentáre ...

Komentár môžete pridať vyplnením formulára uvedeného nižšie.

Pridať komentár

Copyright © 2019 | created by Leafnet