Žilina bude opäť čistejšia. Možno aj vďaka vám. Pridajte sa!

V rámci festivalu mestoINAK sme pre vás pripravili akciu Vyčistime si našu ulicu, ktorá je určená pre všetkých občanov Žiliny, ktorým nie je ľahostajný stav životného prostredia. V sobotu, 22.4.2017, na Deň Zeme, vás pozývame stretnúť sa so svojimi priateľmi, známymi a susedmi na vašej ulici, kde si môžete spraviť poriadok, vyzbierať odpadky, opraviť pokazené veci a pod. Taktiež je to skvelá príležitosť bližšie sa spoznať, porozprávať, možno zahrať na gitare. Jednoducho si to užiť.

IMG_1918

Pre túto akciu hľadáme koordinátorov čistenia na jednotlivých uliciach. To sú ľudia, ktorí budú aktívne oslovovať svojich priateľov, známych, susedov a ľudí bývajúcich na tej istej ulici, aby sa k nim pridali. Ak sa chcete prihlásiť ako koordinátor čistenia, budeme veľmi radi.

Prihlásiť sa môžete tu:
https://goo.gl/TSXTXR

My vás podporíme zaradením na mapu koordinátorov, aby sa k vám mohli jednoduchšie pridať ďalší, aj neznámi ľudia. Tiež vám doručíme balíček s ochrannými rukavicami a vreciami na odpad pre všetkých zúčastnených. Pozrite si fotky z minulého roka, kedy sa k čisteniu Žiliny odhodlalo približne takmer 600 dobrovoľníkov.

Ak vo svojom okolí nepoznáte aktívnych ľudí, stále sa jedným z nich môžete stať vy! Alebo sa pridajte a na našej mape si vyhľadajte, ktorá ulica  v Žiline už má svojho koordinátora.

žiadne komentáre

Nie sú žiadne komentáre ...

Komentár môžete pridať vyplnením formulára uvedeného nižšie.

Pridať komentár

Copyright © 2019 | created by Leafnet